ColorpHlex jest produkowany przez Earthly Body, światowego lidera w dziedzinie naturalnych produktów kosmetycznych. Rok 2015 to prawdziwy przełom we fryzjerstwie. Styliści zaczęli przełamywać dotychczasowe wzorce i przekraczali granice, które dotychczas wydawały się niemożliwe.

To wtedy narodził się colorpHlex. ColorpHlex to idealne połączenie nauki i natury. Najbardziej zaawansowana technologia tego rodzaju. Jest to rozwiązanie oparte na opatentowanej molekule ColorStrong ComPLEX pozyskanej z naturalnego białka ziemniaczanego.

Białko to ma różną masę cząsteczkową, dzięki czemu działa we wszystkich warstwach włosa oraz zapewnia ochronę wszystkich części włosa. Tworzy wiązania wewnątrz włosa, włosy stają się mocniejsze poprzez odbudowę mostków dwusiarczkowych.

Białko nie tylko wzmacnia włosy, ale stanowi również ważny, naturalny czynnik nawilżający, jest również kluczem do sukcesu przy wykonywaniu zabiegów chemicznych. colorpHlex™ współdziała ze wszystkimi markami farb i rozjaśniaczy.

Możemy również wykorzystywać go przy zabiegach trwałej ondulacji lub przed zabiegami keratynowymi. Nie musimy wydłużać procesów chemicznych ani zmieniać poziomu oxydantów.

ColorpHlex to produkty w 100% wegańskie oraz podlegające recyklingowi. ColorpHlex nie zawiera: parafiny, siarczanów, sztucznych barwników, alkoholi, glikolu propylenowego.

To jedyne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów zawierające formułę colorStrong ComPLEX.

© 2018 Keratin Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.