+48 505 451 255

Rekonstrukcja

Rekonstrukcja włosów zniszczonych

1
OPCJA 1 – PEŁNA REKONSTRUKCJA

NAKŁADANIE

Nałóż obficie na włosy osuszone ręcznikiem preparat colorpHlex™ STEP 1 i rozprowadź go na włosach palcami lub grzebieniem o dużych zębach, tak aby równo nałożyć produkt. Użyj butelkę z aplikatorem, wymieszaj 1 część produktu colorpHlex™ STEP 1 z 3 częściami wody (np. 4 ml preparatu 1 na 12 ml wody).

DZIAŁANIE

Umieść włosy pod suszarką na 10 minut. W przypadku, gdy potrzebna jest wyjątkowo intensywna kuracja, włosy z nałożonym preparatem colorpHlex™ STEP 1 można wysuszyć do końca. W takim przypadku włosy powinny być uczesane na gładko, jeśli mają być wyprostowane, lub powinny być zakręcone w pożądany sposób, jeżeli celem są trwałe loki.

WYKOŃCZENIE FRYZURY

Po kuracji nałóż niewielką ilość (około 7,5 ml) produktu colorpHlex™ STEP 2 na wilgotne włosy i rozczesz je od nasady aż po końce. Pozostaw preparat na włosach przez maksymalnie 10 minut, a następnie spłucz je i przejdź do kolejnej czynności.

2
OPCJA 2 - SZYBKA KURACJA

NAKŁADANIE

  • W przypadku lekko uszkodzonych włosów zmieszaj 1 ml preparatu colorpHlex™ STEP 1 z 7,5 ml produktu colorpHlex™ STEP 2 i nałóż na umyte szamponem włosy.
  • W przypadku średnio uszkodzonych włosów zmieszaj 2 ml preparatu colorpHlex™ STEP 1 z 7,5 ml produktu colorpHlex™ STEP 2 i nałóż na umyte szamponem włosy.
  • W przypadku mocno uszkodzonych włosów zmieszaj 3 ml preparatu colorpHlex™ STEP 1 z 7,5 ml produktu colorpHlex™ STEP 2 i nałóż na umyte szamponem włosy.

DZIAŁANIE

Nałóż miksturę z preparatem colorpHlex™ na włosy i rozczesz je grzebieniem od nasady aż po końce. Pozostaw na włosach przez 5 do 10 minut (ciepło zwiększa intensywność kuracji).

WYKOŃCZENIE FRYZURY

Spłucz włosy i przejdź do następnej czynności.

ColorpHlex™ nie jest dostępny na żadnych aukcjach internetowych, w sklepach, hurtowniach.
Keratin Polska jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.
Produkowane w USA.